• coaching dla członków zarządów

COACHING I NLP - czyli jak wydobyć potencjał tkwiący w człowieku
Czy możliwe jest chodzenie boso po rozżarzonych węglach? Czy trener boksu, który nigdy nie walczył na ringu, jest w stanie uczynić ze swojego podopiecznego mistrza świata? Czy ograniczenia, które nami kierują, nie tkwią tylko W naszych umysłach? Czy można pokonać stres zawodowy i z powrotem czerpać przyjemność z wykonywanej pracy? Owszem. Jak to zrobić, można dowiedzieć się studiując Coaching i NLP, unikatowy, podyplomowy kierunek dostępny w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

O Szkole Mistrzów - NLP i Coaching
Każdą instytucję tworzą ludzie. To oni decydują o jej kształcie, dynamice i kierunkach rozwoju oraz efektach działania. To od nich wszystko zależy, są bowiem najmocniejszym i najsłabszym jednocześnie ogniwem łańcucha. Dlatego nasze Centrum od chwili założenia, zajmuje się przede wszystkim ludźmi.

Oferujemy szeroką gamę treningów NLP i coachingu mających na celu poprawę efektywności działania tak zespołów, jak osób indywidualnych. Naszą mocną stroną jest niewątpliwa umiejętność łączenia praktyki z teorią NLP i coachingu - firmę tworzy zespół złożony z osób prowadzących w swoich specjalnościach zajęcia dydaktyczne na rozmaitych uczelniach, a jednocześnie posiadających szerokie kompetencje praktyczne nabyte w trakcie wieloletniej działalności zawodowej na kierowniczych stanowiskach w instytucjach państwowych i prywatnych. Możemy zatem obok działalności consultingowej i doradczej, polecać nasze szkolenia, gwarantując ich skuteczność i wysoki standard.

Drugim atutem jest umiarkowana cena szkoleń, możliwość znacznych upustów uzależnionych od długotrwałości współpracy itp.

Nasi trenerzy specjalizując się w Neurolingwistycznym Programowaniu (NLP) i coachingu, od kilku lat są obecni na szkoleniach, obejmujących tematem: nowoczesne zarządzanie we współczesnej firmie, techniki sprzedaży, psychologię procesu sprzedaży, psychologię zarządzania i kierowania ludźmi, zarządzanie w warunkach kryzysowych, przywództwo w praktyce, psychologiczne instrumenty zarządzania, trening umiejętności kierowniczych, planowanie i zarządzanie czasem, komunikację interpersonalną i zarządzanie konfliktem, sposoby motywowania innych i automotywację, sposoby i techniki radzenia sobie ze stresem, przebieg kariery i ocenę pracowników, skuteczne negocjacje, efektywne zarządzanie ludźmi, psychologię osiągnięć, rekrutację i selekcję personelu, autoprezentację i wystąpienia publiczne, profesjonalny warsztat handlowca, zarządzanie sprzedażą, marketingiem i promocją, tworzenie wizerunku produktu.

Szkolenia NLP i coachingu koncentrują się na wdrożeniu technik skutecznej komunikacji: umiejętności słuchania, rozpoznawania języka ciała (body language), komunikowania z uwzględnieniem preferencji odbiorcy, formułowania osobistych celów, autoprezentacji oraz strategii myślenia
i działania poprzez: autopoznanie, rozwijanie cech przywódczych, skuteczną perswazję, dopasowanie zadań do indywidualnych preferencji i stanowią standardowy pakiet szkoleń menedżerskich (coaching dla manadżerów).

Nasi trenerzy NLP i Coachingu

Zespół trenerski Centrum Edukacyjnego WELES

Założyciel i Dyrektor
Ryszard Gąsierkiewicz - prawnik, Uniwersytet Śląski w Katowicach. Jestem twórcą i dyrektorem Centrum Edukacyjnego Weles. Należę do założycieli Polskiego Stowarzyszenia NLP, jestem jego wieloletnim wiceprzewodniczącym oraz przewodniczącym Sekcji Pedagogicznej. Jestem również członkiem Stowarzyszenia Trenerów NLP w Polsce. Jako trener, posiadam akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości do prowadzenia szkoleń "Rozwój Zasobów Ludzkich - Szkolenia pracowników małych i średnich przedsiębiorstw na Śląsku"....