COACHING I NLP - czyli jak wydobyć potencjał tkwiący w człowieku
Czy możliwe jest chodzenie boso po rozżarzonych wÄ™glach? Czy trener boksu, który nigdy nie walczyÅ‚ na ringu, jest w stanie uczynić ze swojego podopiecznego mistrza Å›wiata? Czy ograniczenia, które nami kierujÄ…, nie tkwiÄ… tylko W naszych umysÅ‚ach? Czy można pokonać stres zawodowy i z powrotem czerpać przyjemność z wykonywanej pracy? Owszem. Jak to zrobić, można dowiedzieć siÄ™ studiujÄ…c Coaching i NLP, unikatowy, podyplomowy kierunek dostÄ™pny w Wyższej Szkole Informatyki i ZarzÄ…dzania w Rzeszowie.

O Szkole Mistrzów - NLP i Coaching
Każdą instytucję tworzą ludzie. To oni decydują o jej kształcie, dynamice i kierunkach rozwoju oraz efektach działania. To od nich wszystko zależy, są bowiem najmocniejszym i najsłabszym jednocześnie ogniwem łańcucha. Dlatego nasze Centrum od chwili założenia, zajmuje się przede wszystkim ludźmi.

Oferujemy szerokÄ… gamÄ™ treningów NLP i coachingu majÄ…cych na celu poprawÄ™ efektywnoÅ›ci dziaÅ‚ania tak zespoÅ‚ów, jak osób indywidualnych. NaszÄ… mocnÄ… stronÄ… jest niewÄ…tpliwa umiejÄ™tność Å‚Ä…czenia praktyki z teoriÄ… NLP i coachingu - firmÄ™ tworzy zespóÅ‚ zÅ‚ożony z osób prowadzÄ…cych w swoich specjalnoÅ›ciach zajÄ™cia dydaktyczne na rozmaitych uczelniach, a jednoczeÅ›nie posiadajÄ…cych szerokie kompetencje praktyczne nabyte w trakcie wieloletniej dziaÅ‚alnoÅ›ci zawodowej na kierowniczych stanowiskach w instytucjach paÅ„stwowych i prywatnych. Możemy zatem obok dziaÅ‚alnoÅ›ci consultingowej i doradczej, polecać nasze szkolenia, gwarantujÄ…c ich skuteczność i wysoki standard.

Drugim atutem jest umiarkowana cena szkoleÅ„, możliwość znacznych upustów uzależnionych od dÅ‚ugotrwaÅ‚oÅ›ci wspóÅ‚pracy itp.

Nasi trenerzy specjalizujÄ…c siÄ™ w Neurolingwistycznym Programowaniu (NLP) i coachingu, od kilku lat sÄ… obecni na szkoleniach, obejmujÄ…cych tematem: nowoczesne zarzÄ…dzanie we wspóÅ‚czesnej firmie, techniki sprzedaży, psychologiÄ™ procesu sprzedaży, psychologiÄ™ zarzÄ…dzania i kierowania ludźmi, zarzÄ…dzanie w warunkach kryzysowych, przywództwo w praktyce, psychologiczne instrumenty zarzÄ…dzania, trening umiejÄ™tnoÅ›ci kierowniczych, planowanie i zarzÄ…dzanie czasem, komunikacjÄ™ interpersonalnÄ… i zarzÄ…dzanie konfliktem, sposoby motywowania innych i automotywacjÄ™, sposoby i techniki radzenia sobie ze stresem, przebieg kariery i ocenÄ™ pracowników, skuteczne negocjacje, efektywne zarzÄ…dzanie ludźmi, psychologiÄ™ osiÄ…gnięć, rekrutacjÄ™ i selekcjÄ™ personelu, autoprezentacjÄ™ i wystÄ…pienia publiczne, profesjonalny warsztat handlowca, zarzÄ…dzanie sprzedażą, marketingiem i promocjÄ…, tworzenie wizerunku produktu.

Szkolenia NLP i coachingu koncentrujÄ… siÄ™ na wdrożeniu technik skutecznej komunikacji: umiejÄ™tnoÅ›ci sÅ‚uchania, rozpoznawania jÄ™zyka ciaÅ‚a (body language), komunikowania z uwzglÄ™dnieniem preferencji odbiorcy, formuÅ‚owania osobistych celów, autoprezentacji oraz strategii myÅ›lenia
i dziaÅ‚ania poprzez: autopoznanie, rozwijanie cech przywódczych, skutecznÄ… perswazjÄ™, dopasowanie zadaÅ„ do indywidualnych preferencji i stanowiÄ… standardowy pakiet szkoleÅ„ menedżerskich (coaching dla manadżerów).

Nasi trenerzy NLP i Coachingu

ZespóÅ‚ trenerski Centrum Edukacyjnego WELES

Założyciel i Dyrektor
Ryszard GÄ…sierkiewicz - prawnik, Uniwersytet ÅšlÄ…ski w Katowicach. Jestem twórcÄ… i dyrektorem Centrum Edukacyjnego Weles. Należę do zaÅ‚ożycieli Polskiego Stowarzyszenia NLP, jestem jego wieloletnim wiceprzewodniczÄ…cym oraz przewodniczÄ…cym Sekcji Pedagogicznej. Jestem również czÅ‚onkiem Stowarzyszenia Trenerów NLP w Polsce. Jako trener, posiadam akredytacjÄ™ Polskiej Agencji Rozwoju PrzedsiÄ™biorczoÅ›ci do prowadzenia szkoleÅ„ "Rozwój Zasobów Ludzkich - Szkolenia pracowników maÅ‚ych i Å›rednich przedsiÄ™biorstw na ÅšlÄ…sku"....