studium coaching i nlp

International Association of NLP Institutes

Logowanie


Nie pamiętam hasła!


Firma licencjonowana przez najstarsze w kraju Polskie Stowarzyszenie NLP oraz Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce.
Prowadzimy liczne kursy NLP oraz uczymy czym jest i jak wykorzystać Coaching, czyli narzędzie nastawione na przyszłość i osiąganie celów. Zajmujemy się następnującymi obszarami procesu coachingowego:
  • coaching kariery
  • coaching przywództwa
  • coaching dla członków zarządów
  • coaching biznesowy
  • coaching życiowy


Szukaj
 

NLP i Coaching

Szkoła Mistrzów NLP i Coachingu R. Gąsierkiewicza - Kraków


COACHING I NLP - czyli jak wydobyć potencjał tkwiący w człowieku
Czy możliwe jest chodzenie boso po rozżarzonych węglach? Czy trener boksu, który nigdy nie walczył na ringu, jest w stanie uczynić ze swojego podopiecznego mistrza świata? Czy ograniczenia, które nami kierują, nie tkwią tylko W naszych umysłach? Czy można pokonać stres zawodowy i z powrotem czerpać przyjemność z wykonywanej pracy? Owszem. Jak to zrobić, można dowiedzieć się studiując Coaching i NLP, unikatowy, podyplomowy kierunek dostępny w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
Czytaj
 
O Szkole Mistrzów - NLP i Coaching
Każdą instytucję tworzą ludzie. To oni decydują o jej kształcie, dynamice i kierunkach rozwoju oraz efektach działania. To od nich wszystko zależy, są bowiem najmocniejszym i najsłabszym jednocześnie ogniwem łańcucha. Dlatego nasze Centrum od chwili założenia, zajmuje się przede wszystkim ludźmi.

Oferujemy szeroką gamę treningów NLP i coachingu mających na celu poprawę efektywności działania tak zespołów, jak osób indywidualnych. Naszą mocną stroną jest niewątpliwa umiejętność łączenia praktyki z teorią NLP i coachingu - firmę tworzy zespół złożony z osób prowadzących w swoich specjalnościach zajęcia dydaktyczne na rozmaitych uczelniach, a jednocześnie posiadających szerokie kompetencje praktyczne nabyte w trakcie wieloletniej działalności zawodowej na kierowniczych stanowiskach w instytucjach państwowych i prywatnych. Możemy zatem obok działalności consultingowej i doradczej, polecać nasze szkolenia, gwarantując ich skuteczność i wysoki standard.

Drugim atutem jest umiarkowana cena szkoleń, możliwość znacznych upustów uzależnionych od długotrwałości współpracy itp.

Nasi trenerzy specjalizując się w Neurolingwistycznym Programowaniu (NLP) i coachingu, od kilku lat są obecni na szkoleniach, obejmujących tematem: nowoczesne zarządzanie we współczesnej firmie, techniki sprzedaży, psychologię procesu sprzedaży, psychologię zarządzania i kierowania ludźmi, zarządzanie w warunkach kryzysowych, przywództwo w praktyce, psychologiczne instrumenty zarządzania, trening umiejętności kierowniczych, planowanie i zarządzanie czasem, komunikację interpersonalną i zarządzanie konfliktem, sposoby motywowania innych i automotywację, sposoby i techniki radzenia sobie ze stresem, przebieg kariery i ocenę pracowników, skuteczne negocjacje, efektywne zarządzanie ludźmi, psychologię osiągnięć, rekrutację i selekcję personelu, autoprezentację i wystąpienia publiczne, profesjonalny warsztat handlowca, zarządzanie sprzedażą, marketingiem i promocją, tworzenie wizerunku produktu.

Szkolenia NLP i coachingu koncentrują się na wdrożeniu technik skutecznej komunikacji: umiejętności słuchania, rozpoznawania języka ciała (body language), komunikowania z uwzględnieniem preferencji odbiorcy, formułowania osobistych celów, autoprezentacji oraz strategii myślenia
i działania poprzez: autopoznanie, rozwijanie cech przywódczych, skuteczną perswazję, dopasowanie zadań do indywidualnych preferencji i stanowią standardowy pakiet szkoleń menedżerskich (coaching dla manadżerów).

 
Nasi trenerzy NLP i Coachingu

Zespół trenerski Centrum Edukacyjnego WELES

Założyciel i Dyrektor
Ryszard Gąsierkiewicz - prawnik, Uniwersytet Śląski w Katowicach. Jestem twórcą i dyrektorem Centrum Edukacyjnego Weles. Należę do założycieli Polskiego Stowarzyszenia NLP, jestem jego wieloletnim wiceprzewodniczącym oraz przewodniczącym Sekcji Pedagogicznej. Jestem również członkiem Stowarzyszenia Trenerów NLP w Polsce. Jako trener, posiadam akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości do prowadzenia szkoleń "Rozwój Zasobów Ludzkich - Szkolenia pracowników małych i średnich przedsiębiorstw na Śląsku"....
Czytaj
 
Metody NLP i Coaching w pigułce cz. 1

 Dlaczego nikt mnie nie rozumie, czyli Mapa nie jest terenem

Widać na nim linie zygzakowate, podobne do wykresu temperatury na karcie szpitalnej. Linie te są, prawdopodobnie, drogami biegnącymi przez wyspę. Bo Nibylandia jest zawsze - w mniejszym lub większym stopniu - wyspą, gdzie błyskają, od czasu do czasu, zdumiewające barwy i gdzie są koralowe rafy, podejrzanie wyglądające okręty w pobliżu brzegów, dzicy ludzie, odludne legowiska zwierząt, gnomy zajmujące się krawiectwem, jaskinie, przez które płyną rzeki, książęta mający sześciu starszych braci, chyląca się do upadku chatka i pewna, bardzo maleńka, stara pani o haczykowatym nosie. Nie byłaby to trudna mapa, gdyby to było już wszystko. Ale jest jeszcze: pierwszy dzień w szkole, religia, ojcowie, okrągły staw, robótki igłą, morderstwa, wieszanie, nieregularne czasowniki, tort czekoladowy, wkładanie szelek, powiedz: Chrząszcz brzmi w trzcinie!, trzy pensy za to, że sam sobie wyrwiesz ząb - i tak dalej. Te sprawy i rzeczy są albo częścią wyspy, albo należą do innej mapy, która przez nią prześwituje. A wszystko to razem jest bardzo po gmatwane, zważywszy w dodatku, że nic nie chce stać spokojnie. Oczywiście Nibylandię różnią się bardzo od siebie. Ta Janka, na  przykład, miała lagunę, nad którą przelatywały flamingi, a Janek strzelał do nich. Michał, który był bardzo malutki, miał flaminga, nad którym przelatywały laguny. Ale wszystkie Nibylandię mają rodzinne podobieństwo i gdyby stanęły rzędem, mógłbyś powiedzieć, że jedna ma nos drugiej - i tak dalej
Czytaj
 
Metody NLP i Coaching w pigułce cz. 2
Neurolingwistyczne programowanie (NLP)

Magiczna różdżka, latarnia czarnoksięska

czy każdemu sprzedasz wszystko,

co zechcesz", a możeni pies, ni wydra,

coś na kształt świdra"

 

Czytaj