studium coaching i nlp

International Association of NLP Institutes

Logowanie


Nie pamiętam hasła!


Firma licencjonowana przez najstarsze w kraju Polskie Stowarzyszenie NLP oraz Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce.
Prowadzimy liczne kursy NLP oraz uczymy czym jest i jak wykorzystać Coaching, czyli narzędzie nastawione na przyszłość i osiąganie celów. Zajmujemy się następnującymi obszarami procesu coachingowego:
 • coaching kariery
 • coaching przywództwa
 • coaching dla członków zarządów
 • coaching biznesowy
 • coaching życiowy


Szukaj
 

NLP i Coaching

Szkoła Mistrzów NLP i Coachingu R. Gąsierkiewicza - Kraków


Oferta dla firm
 • Zarządzanie z wykorzystaniem NLP i Coachingu

  Twoją najważniejszą korzyścią z tych szkoleń będzie poznanie narzędzi i technik niezbędnych do wypracowania i utrzymania konkurencyjności firmy oraz nabycie umiejętności skutecznego zarządzania zespołem. Tu kluczowymi czynnikami sukcesu są przemyślane opracowania dotyczące wizji i misji Twojej firmy, analiza czynników kosztowych jej funkcjonowania i ściśle określona strategia jej przetrwania (związana z analizą działającego już rynku i jego produktów). Ogromne znaczenie powodzenia na rynku każdej firmy to jej załoga i menedżerowie. Czy są efektywni? Czy działają skutecznie? Czy dobrze współpracują?
  Można również dzięki tym szkoleniom wzbogacić swoją wiedzę o to, jak dobrze gospodarować czasem pracy, sprawnie zarządzać produkcją i poprawiać jej jakość.
  Warto też nauczyć się skutecznie zarządzać projektem tak, by ukończyć go w terminie bez przekraczania założonego budżetu.

 • Zarządzanie zasobami ludzkimi z wykorzystaniem NLP

  Twoją najważniejszą korzyścią z tych szkoleń będzie nabycie umiejętności komunikowania, kierowania ludźmi, poznania tajników ludzkiej motywacji, osiągnięcia efektywności w negocjacjach. Można również wzbogacić swoją wiedzę o zdolność kreowania własnego wizerunku, zrozumienia dla firmy wagi procesów rekrutacji i selekcji pracowników.
  Warto zdobyć umiejętności budowania harmonijnych relacji w pracy, poznać sposoby zwalczania konfliktów i tworzenia efektywnych zespołów pracowniczych. Przy budowaniu zespołu trzeba wiedzieć wszystko o technikach motywacyjnych, organizacyjnych, zarządzaniu czasem. A wiąże się to z dopasowaniem oczekiwań kadry menedżerskiej zakładu do kompetencji, oczekiwań i potrzeb rekrutowanych do pracy kandydatów. Przyszły pracownik powinien posiąść zdolności do korzystnej autoprezentacji, logicznego formułowania swoich wypowiedzi, wykazywać się odwagą w trakcie wystąpień publicznych, szybkością i kreatywnością myślenia i mówienia.

 • Marketing i sprzedaż z wykorzystaniem NLP

  Twoją najważniejszą korzyścią z tych szkoleń będzie doskonalenie technik sprzedaży podczas spotkań z klientami, zawieranie korzystnych kontraktów dzięki dobrym negocjacjom, uzyskiwanie lepszej kontroli nad nakładami i wynikami sprzedaży, umiejętne zarządzanie pionem dystrybucji. Pozwoli Ci to na rozwój wiedzy o metodach ustalania i realizacji planów sprzedaży i jej bieżącego prognozowania i monitorowania. Dział sprzedaży jest najważniejszym działem każdego przedsiębiorstwa i trzeba doskonale znać reguły planowania marketingowego, opracowywania skutecznych kampanii reklamowych, ustawicznego kształcenia sprzedawców bezpośrednich. Trzeba poznać zasady tworzenia wizerunku marki czy produktu i znaleźć dla niego najlepszego odbiorcę.

 • Chodzenie boso po rozżarzonych węglach

  Samodzielne poddanie się "próbie żaru" przez uczestników imprezy, wymaga spełnienia licznych warunków, ale przy ich przestrzeganiu jest całkowicie bezpieczne. Chodzenie boso po rozżarzonych węglach jest znakomitym treningiem motywacyjnym i integrującym, szczególnie pomocnym w wyrabianiu kompetencji przydatnych w zarządzaniu kryzysowym.Kompetencje te to umiejętność pokonywania stresu i pokonywania barier lękowych w ekstremalnych warunkach psychicznych. Niesamowita i groźna na pozór sceneria doświadczenia sprawia, że staje się ono niezapomnianym przeżyciem, mającym duże znaczenie w procesie nabywania umiejętności korzystania z posiadanego, a nie zawsze świadamianego potencjału psychicznego. W wyniku przejścia po żarze następuje z reguły refleksja - "skoro zrobiłem rzecz, która wydawała się niemożliwa do spełnienia temperatura żaru ma około 800 na początku do 400 pod koniec stopni Celsjusza), to i inne działania, budzące dotychczas mój lęk lub niewiarę w możliwość osiągnięcia także mogą być możliwe", co zdecydowanie poprawia skuteczność zawodową.