studium coaching i nlp

International Association of NLP Institutes

Logowanie


Nie pamiętam hasła!


Firma licencjonowana przez najstarsze w kraju Polskie Stowarzyszenie NLP oraz Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce.
Prowadzimy liczne kursy NLP oraz uczymy czym jest i jak wykorzystać Coaching, czyli narzędzie nastawione na przyszłość i osiąganie celów. Zajmujemy się następnującymi obszarami procesu coachingowego:
 • coaching kariery
 • coaching przywództwa
 • coaching dla członków zarządów
 • coaching biznesowy
 • coaching życiowy


Szukaj
 

NLP i Coaching

Szkoła Mistrzów NLP i Coachingu R. Gąsierkiewicza - Kraków


KALENDARIUM CHWAŁY NLP

Zaczynaliśmy wtedy, gdy niektórym aktualnym znawcom NLP rosły mleczne zęby! 

1990 - założyłem firmę szkoleniową, a zatem należy ona do najstarszych firm działających na rynku. To juz 18 lat! Jesteśmy pełnoletni!

Świadczy to także o tym, że prowadzimy szkolenia na najwyższym poziomie, co mogę stwierdzić bez fałszywej skromności, bo nie wynika to wyłącznie z moich przekonań, a przede wszystkim rekomendacji naszych zadowolonych klientów, dzięki którym nasza baza odbiorców usług szkoleniowych nieustannie wzrasta.

 • 1990 - już mamy zwariowane pomysły i jako pierwsi wprowadzamy w programy szkoleń dla firm chodzenie boso po żarze - każdego niedowiarka przekonujemy, jak olbrzymim potencjałem on sam dysponuje. Apogeum w tym zakresie w Polsce nastąpiło po 2001 roku; wyprzedziliśmy w tym epokę o 10 lat, a Tony’ego Robinsa co najmniej o 5 lat.
 • 1994- jedni z pierwszych wprowadzamy techniki NLP w profesjonalne szkolenia dla firm i instytucji, sprawiając, że komunikacja, sprzedaż, zarządzanie, negocjacje czy techniki prezentacji zyskują zupełnie nowy wymiar.
 • 1995 - szkolimy pierwszych Practitionerów nawiązawszy współpracę z charyzmatycznym i niekonwencjonalnym trenerem, Janem Raudnerem, International Institute for NLP & More z Wuppertal (Niemcy) oraz z Southern Institute NLP (USA). 
 • 1996 - przeprowadzamy największy dotychczas(jak wnoszę z doniesień internetowych) trening NLP w Polsce. Do Jaworza w Beskidach przyjechało wtedy 140 uczestników, wielu dziennikarzy i reporterów. Tam zaczęła kiełkować idea założenia Polskiego Stowarzyszenia NLP.
 • 1997 - pierwszych 20 trenerów NLP otrzymuje certyfikaty. Od tego czasu nieustannie prowadzimy profesjonalne kursy NLP na wszystkich poziomach zaawansowania. 
 • 1997 - jesteśmy członkami - założycielami pierwszego w Polsce Stowarzyszenia NLP. Pierwszym prezesem zostaje Jan Raudner, a aktualnym jestem ja.
 • 1999 - w ramach Stowarzyszenia NLP we współpracy z Instytutem NLP&More współprowadzimy pierwszą i dotychczas największą w Polsce konferencję NLP w Collegium Maius Krakowie, skrzącą się od niesamowitych dyskusji i tytułów naukowych i trenerskich. 
 • 2000 - „przestawiam” profil adresatów szkoleń z otwartego na biznesowy. Koncentrujemy się na prowadzeniu szkoleń dla firm i instytucji. Rozpoczynamy współpracę z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie - prowadzę tam zajęcia z technik komunikacji w ujęciu NLP. 
 • 2004 - i znów pierwsi! startuje założone przez nas i zarejestrowane we właściwych instytucjach oświatowych Studium Psychologii i Komunikacji Interpersonalnej o specjalności NLP (zwane Szkołą Mistrzów NLP). Powstaje by szkoleniom otwartym w zakresie NLP przydać rangi i dodatkowego „konwencjonalnego” sznytu.
 • 2008 - dalej stać nas na szaleństwo - pobiliśmy rekord świata w ilości osób chodzących po rozżarzonych węglach z Radiem 3 w czasie WEEKENDU Z ADRENALINĄ w Szklarskiej Porębie, a w przyszłym pobijemy następny rekord - w długości przebytego indywidualnie dystansu. Stanie się to dzięki specjalnym, nieujawnionym dotychczas technikom NLP, które ty także możesz poznać, gdy zapiszesz się na mój najbliższy kurs (na który zostały jeszcze tylko 3 miejsca). 

Przez NLP kroczymy własną ścieżką - skuteczną i wolną od kaca, spowodowanego opiniami o naszych szkoleniach.

Zastanawiasz się dlaczego nasze ceny są niskie (relatywnie)? Otóż jedynym ich składnikiem jest ekwiwalent za przekazaną wiedzę i umiejętności; nie doliczam do nich podatku od głupoty czy naiwności w oczekiwaniu nierealnych bądź nietrwałych rezultatów.

Jeżeli będziesz chciał uzyskać dodatkowe informacje, kliknij na pole masz pytania

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »