studium coaching i nlp

International Association of NLP Institutes

Logowanie


Nie pamiętam hasła!


Firma licencjonowana przez najstarsze w kraju Polskie Stowarzyszenie NLP oraz Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce.
Prowadzimy liczne kursy NLP oraz uczymy czym jest i jak wykorzystać Coaching, czyli narzędzie nastawione na przyszłość i osiąganie celów. Zajmujemy się następnującymi obszarami procesu coachingowego:
  • coaching kariery
  • coaching przywództwa
  • coaching dla członków zarządów
  • coaching biznesowy
  • coaching życiowy


Szukaj
 

NLP i Coaching

Szkoła Mistrzów NLP i Coachingu R. Gąsierkiewicza - Kraków


Języki obce
SUPERLEARNING - to jedna z najnowocześniejszych metod nauczania języków obcych, opracowana przez psychiatrę bułgarskiego Georgija Łozanowa. Jej istotą jest wykorzystanie specyficznego stanu naszego umysłu - stanu czujnej relaksacji (inaczej relaksu skoncentrowanego). Uzyskanie takiego stanu ułatwia urządzenie Relax Master firmy SITA (jednostka sterująca, stereofoniczne słuchawki, nieprzezroczysta maska z diodami luminescencyjnymi i czujnik oddechu). Użytkownik systemu łatwo osiąga stan "gotowości w stanie odprężenia" - stan głębokiego, wewnętrznego spokoju, w którym wzrastają możliwości twórcze oraz percepcyjne.
Czytaj
 
Zintegrowane techniki pracy umysłowej i czytania "fotograficznego"
W wyniku tego treningu każdy może odblokować własne zdolności uczenia się, opanować metodę sprawnego i twórczego notowania, dokonać poprawy własnej pamięci i szybkości czytania (OD CO NAJMNIEJ DWÓCH DO PIĘCIU RAZY).
Już w czasie kursu, dzięki nowym technikom, przeczytasz 200 stronicową książkę w ciągu 2 godzin, zapamiętasz i zrozumiesz treść oraz zrobisz kompletne notatki na 1 kartce formatu A-4, zapoznasz się z podstawami czytania fotograficznego i bez trudu rozwiniesz swą pamięć.
Jednym z prowadzących jest Ryszard Gąsierkiewicz, prekursor i popularyzator stosowania nowoczesnych technik pracy umysłowej. Trener NLP, członek założyciel Polskiego Stowarzyszenia NLP, Sędzia Główny Mistrzostw Polski w Szyb-kim Czytaniu i Zapamiętywaniu.
Czytaj
 
KURS SZYBKIEGO CZYTANIA /moduł łączony z kursem mnemotechniki/
Do kogo kierowany jest kurs:
Pracownicy małych i średnich przedsiębiorstw wszystkich szczebli.
Czytaj
 
KURS MNEMOTECHNIKI CZYLI JAK ROZWIJAĆ PAMIĘĆ /moduł połączony z kursem szybkiego czytania/
Do kogo kierowany jest kurs:
Pracownicy małych i średnich przedsiębiorstw wszystkich szczebli.
Czytaj