MOTYWACJA, PRZEBIEG KARIERY, OCENA PRACOWNIKA
Menedżerowie i pracownicy, którzy pragnÄ… poznać nowe sposoby motywowania, chcÄ… zaplanować wÅ‚asnÄ… karierÄ™, pomagać w planowaniu innym oraz ocenić wyniki tego procesu.

Mini-wykÅ‚ady, praca grupowa, indywidualne rozwiÄ…zywanie problemów i testów, elementy gier kierowniczych, możliwa praca z kamerÄ….

UdziaÅ‚ w szkoleniu stwarza możliwość poznania tajników ludzkiej motywacji, gdyż każdy pragnie uznania i pragnie być traktowany jak niepowtarzalna jednostka. Szkolenie umożliwi też poznanie różnic miÄ™dzy motywacjÄ… finansowÄ… i pozafinansowÄ…, jak również ukaże znaczenie planowania wÅ‚asnej kariery i jego faz.

* Poznanie rodzajów ludzkiej motywacji i nauczanie siÄ™ jak jÄ… wzbudzać u siebie i u innych.
* Rozwój wiedzy na temat planowania kariery oraz skutecznego wykorzystania ludzkiego potencjaÅ‚u w organizacji.
* Zapoznanie się z metodami planowania i rozwijania własnej kariery zawodowej.
* Poznanie metody planowania kariery i oceny uzyskanych efektów (np. procesu szkoleniowego).

1. Motywacja - podstawowe zasady i teorie.
2. Motywacja finansowa i pozafinansowa.
3. Kariera, planowanie kariery i doradztwo.
4. Fazy w procesie planowania kariery.
5. Przygotowanie własnego przedsięwzięcia biznesowego.
6. Zmiany kariery w biegu życia.
7. OkreÅ›lanie potrzeb szkoleniowych i celów.
8. Programy, metody i cele szkolenia.
9. Wybór trenerów i szkolonych.
10. Ocena efektów szkolenia.

Czas trwania: 2,5 dnia.