Jedyne w Polsce studia podyplomowe, łączące podejście NLP i Coachingu !

• ponad 220 godzin wiedzy w atrakcyjnej cenie !
  • Dwa międzynarodowe dyplomy: Practitioner In the Art of NLP i Coach ICI (International Association of Coaching Institutes)
  • Zajęcia utrzymane w konwencji TRENINGU MISTRZOWSKIEGO COACHINGU
  • Duża dawka praktykowania
  • Studia objęte są patronatem Polskiego Stowarzyszenia NLP

Jeżeli jesteś zainteresowany:

• rozwojem specjalistycznych umiejętności z zakresu coachingu.
  • chcesz zdobyć kluczowe kompetencje z zakresu NLP
  • dowiedzieć się jak skutecznie integrować rolę trenera NLP z rolą coacha

Te studia są dla Ciebie!

Program jest w szczególności adresowany do :

1. osób, które chcą zdobyć nowy zawód,
  2. osób, które pracują jako specjaliści z zakresu doradztwa, szkoleń, consultingu,
  3. kadry kierowniczej, menadżerów, kierowników zespołów,
  4. pedagogów, psychologów i terapeutów pragnących poszerzyć swoje kompetencje,
  5. Praktyków i Mistrzów NLP
  6. Planujących karierę zawodową w obszarze zarządzania, pracy zespołowej, sprzedaży czy negocjacji

Jeżeli chcesz się zapisać, prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego tutaj, z zaznaczeniem – studia w Warszawie lub przyniesienie dokumentów do Akademii Szybkiej Nauki, ul. Nowogrodzka 49 , 00-695 Warszawa, codziennie w godzinach: 08:00 – 18:00.

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ DZIŚ !

Cena: 13 500 zł (dzięki rabatom możesz oszczędzić do 5400 zł płacąc jedyne 8100zł !)

Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów i płatności ratalnych !:

U nas zniżki się sumują !

Dostajesz 10% zniżki – jeżeli jesteś trenerem

Dostajesz 10% zniżki – jeżeli zgłosisz więcej niż jedną osobę

Dostaniesz 20% zniżki – jeżeli płacisz od razu za całość

Dzięki sumowaniu się zniżek tylko u nas oszczędzisz aż 40% czyli zapłacisz tylko 8 100 zł jeżeli zgłosisz przynajmniej dwóch trenerów z płatnościami za całość studiów przed rozpoczęciem zajęć !

W celu ustalenia swojej indywidualnej ceny prosimy o kontakt mailowy: nlp@akn.com.pl

i podanie swojego numeru kontaktowego z zaznaczeniem – „pytanie o zniżki”

Dodatkowe opcjonalne opłaty:

• Opłata za certyfikat Coacha ICI–15€
  • Jenorazowa opłata za członkostwo ICI – 40€

Tak korzystnych cen tak „wypasionych” studiów nie znajdziesz nigdzie. Nigdzie też nie znajdziesz takich wykładowców – mających olbrzymie doświadczenie  dydaktyczne połączone z niemniejszym praktycznym doświadczeniem biznesowym – za kształt merytoryczny i i zawartość praktyczną programu   odpowiedzialni są Ryszard Gąsierkiewicz i Jan Raudner  – sprawdź CV trenerów:

• Ryszard Gąsierkiewicz
  • Jan Raudner

Dokumentacja wymagana przy zapisie:
– kwestionariusz rekrutacyjny: http://nlp.edu.pl/formularz
– dyplom ukończenia studiów wyższych (oryginał lub odpis),
– kserokopia dowodu wpłaty opłaty rekrutacyjnej (25 zł),
– jedno zdjęcie

Zastrzegamy ewentualność przesunięcia terminu rozpoczęcia studiów w zależności od zebranej liczby chętnych.