• Czy mi coś dała ta szkoła – od rozpoczęcia nauki w tej szkole, kupiłem (by przeczytać) więcej książek niż wcześnie przeczytałem, a jak wiadomo, nie kupuje się wszystkich, które się czyta. Wniosek: no mogłem się uzależnić, no. Ale czym jest takie uzależnienie hmm …

Marcin Załucki (student NLP)

 • NLP zwiększyło moją chęć działania i przekraczania własnych barier. Teraz pewniej kroczę przed siebie.

Beata Gałuszka (studentka NLP)

 • Warto zaliczyć taki kurs NLP. Daje wiele narzędzi do pracy z własną osobowością, daje możliwość zmiany na poziomie wewnętrznym, jak również otoczenia.

Elżbieta Szwagrzyk (uczestniczka kursu NLP)

 • Znajomość NLP jest potężnym narzędziem, lecz nauka jego tajników jest ciężką pracą.
  Weles tworzą ludzie, którzy nie dość, że mają ogromną wiedzę w tym zakresie, to są nastawieni na rzetelną i szeroką pomoc w zrozumieniu opanowania wszystkich aspektów NLP. bardzo dużo już mnie nauczyli i będą uczyć na kolejnych stopniach.

Dominika Matczak (studiowała NLP)

 • Przychodząc na kurs NLP, zastanawiałam się: „Co mnie tam spotka?”.
  Już pierwsze zajęcia dały „dużo do myślenia” i stwierdziłam, że to jest to, o co mi chodzi. Zawsze przyjeżdżałam z chęcią, nauczyłam się wielu rzeczy, ale najważniejsze dla mnie to to, że zmieniłam parę rzeczy w moim życiu. Zmieniłam przyzwyczajenia i nawyki, które mi przeszkadzały w życiu i jestem z tego bardzo zadowolona.

Krystyna Majewska (kursantka Studium NLP)

 • Uważam, że Centrum Weles jest wartą polecenia szkołą. Osobiście po szkoleniach Praktyka NLP mogę powiedzieć, że rozwinąłem w sobie lepszą umiejętność komunikowania się z sobą i z innymi, sposób analizowania sytuacji na różne możliwości i z różnych pozycji.

Paweł Panasewicz (uczestniczył w Studium Practitioner NLP)

 • Zajęcia przyniosły mi bardzo ważną informację – umiejętność spojrzenia na drugiego człowieka, który posiada własną mapę rzeczywistości i świadomość, że często właśnie dlatego dochodzi do „błędów w komunikacji”. Dzięki.

Irena Borek (NLP)

 • Szkoła NLP pomogła mi w „otwarciu” samej siebie. Poprawiła się moja komunikacja z ludźmi. Przyznam, że na początku było ciężko. Sama robiąc różne procesy, uświadomiłam sobie, że niektóre rzeczy, które były dla mnie istotne, straciły swoją „wartość”. I bardzo dobrze! Nadal tkwiłabym w punkcie bez wyjścia, „użalając” się nad sobą, bo tak było łatwiej.
  Jest super! Cieszę się, że tu trafiłam!!!

Małgosia Chrząszcz (Studentka Szkoły NLP)

 • Warsztaty NLP pozwoliły mi pogłębić oraz nabyć nowej, ale jakże ważnej wiedzy na temat komunikacji oraz procesów, które zachodzą podczas niej. Nabyta wiedza i praktyka na pewno pomogły mi w mojej pracy, którą na co dzień wykonuję, jak również w kontaktach codziennych.

Adrian Tabor (brał udział w warsztatach NLP)

 • Na początku było ciężko…
  Ale pod koniec doceniłam, ile te zajęcia mi dały. No i Ci ludzie… fantastyczni.

Lena Michalak

 • Gdy powiedziałem znajomemu, że zapisałem się do Studium NLP, zapytał:
  A o czym Ty się tam uczysz?
  Myśląc chwile jak to przełożyć na język, którym on się posługuje, zapytałem:
  Jeździsz samochodem?
  Tak.
  Denerwuje Cię, jak baba zajeżdża Ci drogę?
  Tak.
  Szlag Cię trafia?
  Tak.
  Co takiego jest w Tobie, że tak reagujesz?

Rafał Leśniewski(Słuchacz Studium NLP)

 • Dzięki temu kursowi potrafię lepiej zrozumieć inne osoby, dopasować się do nich. Mam więcej tolerancji w stosunku do ich przekonań i zachowań. Jestem po tym roku bardzo otwarta i bezpośrednia. Procesy, które poznałam pozwalają mi zmienić moje zachowanie i motywację, a tym samym mam lepszy wgląd w siebie i swoje cele.

Iwona Kubica (brała udział w kursie Neurolingwistycznego Programowania NLP)

 • Moje życie nie uległo radykalnej zmianie, ale zrozumiałam, że przy odrobinie pracy można odkryć w sobie nowe możliwości.
  Największa widoczna przemiana nastąpiła u mnie po zajęciach z szybkiego czytania. Czytanie zaczęło mi sprawiać przyjemność, czytam szybciej i z większym zrozumieniem.
  Pomimo, że są to zagadnienia dla mnie trudne, mam świadomość, że NLP daje wspaniałe narzędzia do pracy nad sobą, aby poprawić jakość swojego życia.
  Jestem wdzięczna trenerom NLP za pracę, jaką włożyli w propagowanie tej nauki.

Renata Nawieśniak

 • Wszystkim Waszym przyszłym klientom, uczniom, a także Nam, co już szkolenie ukończyli i zamierzają naukę kontynuować, życzę, byście nie popadli w rutynę.

Mirosław Sobieraj (słuchacz Studium NLP)

 • Z zajęć NLP wyniosłam bardzo wiele narzędzi, które pomogą mi w życiu lepiej komunikować się z ludźmi, jak również stać się bardziej pewną siebie.
  Po kursie czuję się lepiej wewnętrznie. Moje samopoczucie z każdymi zajęciami było coraz lepsze. Ludzie, z którymi przyszło mi pracować, okazali się mili i wyrozumiali dla takiej „cichej myszki”, jak ja i dzięki temu lepiej było mi pracować.

Asia Kopijasz (słuchaczka Studium NLP)

 • Szukaliśmy Nauczyciela i Mistrza, co przywróci nam wzrok, słuch i mowę, jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia, oddzieli światło od ciemności. Spotkaliśmy go w Panu. Dziękujemy za nazwanie na nowo prostych rzeczy. Dziękujemy za pomoc w odkrywaniu siebie.

Słuchacze Studium Practitioner NLP 2007/2008 r